zoom: |num markers: |st:
centerLatLon:
bordersLatlon:
flagAreaLoad:
datainput:
Place the pin to a place of your spot
Then Press
Set view to a spot
Map mod of displaying a pubs:
x
What place are you looking for?

Opened windows

<<- Zpět na www.vyhledavachospod.cz / předchozí

Restaurace U Velké Prahy

Přátelství 137/36, 104 00 Praha 10-Uhřiněves, Česká republika, - Praha -
Klasifikace: Restaurace
Fotbálek: - neni -
Popis:
Pivo:Gambrinus 10° 0,5 l, Kozel 10°, Kozel 11°
Zábava:
Další vybavení: , zahrádka
Vhodné pro: oběd, večeře
Hodnocení uživatelů:    3       (5-nejlepší, 1-nejslabší) 
mapa-restaurace-u-velke-prahy:-pratelstvi-137/36-104-00-praha-10-uhrineves-ceska-republika--a-okolni-hospody

+ - < > /\ \/

Poblíž tohoto podniku se nachází:
A)Restaurace U Velké Prahy
b) U lišky- hospoda-restaurace

-zobrazit na velké mapě--
-zobrazit hospody v libovolném okolí-


hodnoceni zařízení od uživatelů:


micky | 2015-11-03
Něco hrozného nejdříve se to nedalo polknout jaký to byl hnus a teď se to nedá polknout dvakrát hnus a ještě za takové peníze. Jestli si kuchař myslí že když jídla dostanou honosnejsi název ihned se zvedá cena a snižují porce ...... No a obsluha nic moc. Celkový dojem nevyhovující a nedoporučuji návštěvnost tohoto podniku !!!!!!
ruzena | 2015-05-22
Opravdu neskutecny celozivotni zazitek.Tragictejsi obsluhu jsem nikdy nezazila,jidlo by snad nejedlo ani prase.
Lucie | 2015-05-09
Byli jsme zde včera - na zahrádce. Gril pod slunečníka neskutečně čadil, krkovice z něj byla naprosto přesolená, kuřecí steak z kuchyně pak nedodělaný. Obsluha vlažná, když sbírala obědové menu ze stolů, beze slova přistoupila a začala mi ho tahat i s talířem, ze kterého jsem jedla. Talíř jsem přidržela, aby mi neslítl ze stolu a obsluhující madam si mohla vzít menu, ta se ani neobtěžovala poděkovat. Na zahrádce jsme byli se psama - žádná miska s vodou (ani erární) se nekonala, nechápu. V průběhu grilování se nás nějaký dědula obsluhující gril přišel zeptat, jestli ta krkovice bude k nám (na zahrádce bylo asi 5 hostů...). Netuším proč nás vyrušil z rozhovoru, beze slova promiňte, můžu se zeptat.... Obsluhující slečna nebyla schopná spočítat platbu, kterou jsem chtěla udělat třemi 90Kč stravenkami a k tomu bankovnkou. Musela jsem si to spočítat sama, aby se neokradla o více jak stovku... Pivo dobrý a levný, ale nestojí mi za to, abych sem přišla znova.
1 | 2015-02-14
dnes jsem byla v toto restauraci s manželem na obědě, bla to naprostá hrůza. Kuřecí stea byl syrový, nedal se akrájet, uvnitř pružil, barvy byla syrového masa, a byl cítit syrovým masem. Nechala jsem jídlo odnést, přinesli mi nové /opravené/jídlo, bylo to téměř totéž, o něco měkčí maso, ale samé flaxy. Nic horšího jsem zatím nejedla, rozhodně tuto restauraci nikomu nedoporučuji!!!! Bála jsem se, aby mi nebylo špatně . A tto vůbec co se týče jídla nejsem vybíravá, jím všechno, ale co je moc, to je moc..... J.S.klíčová slova:uhříněves restaurace u lišky, restaurace u lisky uhrineves, restaurace u velké prahy-uhřiněves, hospody uhříněves, hospoda praha.praha 10 uhříněves, velká praha restaurace uhříněves, velka praha uhrineves, ¨restaurace u velké prahy, restaurace u velké prahy, uhříněves, hospoda u lišky v uhříněvsi , restaurace velká praha uhříněves, restaurace u velké prahy , u velké prahy restaurace uhřiněves, u lišky praha uhříněves, www.restaurace uhrineves velka praha, hospoda velká praha uhříněves, restaurace praha uhříněves, u lisky uhříněves praha, restaurace u velké prahy praha 10 - uhříněves, restaurace uhŘinĚves u velkÉ prahy, restaurace u velké prahy uhříněves, uhrineves hospody a restaurace, restaurace - velká praha uhříněves, restaurace+u+velké+prahy+uhříněves, hospoda+u+velke+prahy+uhrineves, restaurace prahy uhříněves, restaurace praha u velke prahy, hospoda u velké prahy, praha 10, restauace u velké prahy, u velké prahy,uhřiněves, restaurace u velké prahy, praha 10 uhříněves, hospody v uhrinevsi, uhříněves u lišky, restaurace u lišky praha uhříněves, restourace u velké prahy, uhrineves restaurace velka praha, uhříněves u velké prahy restaurace, restaurace na lišce uhříněves, hospoda v uhrineves, u velky prahy uhřiněves, restaurace u lišky uhříněves , uhříněves praha restaurace, restaurace u velké prahy přátelství, restaurace u lišků praha 10, restaurace v uhříněvsism--