zoom: |num markers: |st:
centerLatLon:
bordersLatlon:
flagAreaLoad:
datainput:
Place the pin to a place of your spot
Then Press
Set view to a spot
Map mod of displaying a pubs:
x
What place are you looking for?

Opened windows

<<- Zpět na www.vyhledavachospod.cz / předchozí

Restaurace U Štěpána

Vojetice 9, 342 01 Sušice,
Klasifikace:
Fotbálek:
Popis: Specialitou tohoto podniku jsou steaky z bio hovězího z vlasního chovu. Tento podnik je také znám z TV pořadu ANO šéfe!
Pivo:Svijany, Plzeň 12°,
Zábava:
Další vybavení: , zahrádka
Vhodné pro: ,
Hodnocení uživatelů:    4.1       (5-nejlepší, 1-nejslabší) 
Web: http://www.biofarmavojetice.cz/
mapa-restaurace-u-stepana:-vojetice-9-342-01-susice--a-okolni-hospody

+ - < > /\ \/

Poblíž tohoto podniku se nachází:
A)Restaurace U Štěpána

-zobrazit na velké mapě--
-zobrazit hospody v libovolném okolí-


hodnoceni zařízení od uživatelů:


sumavagurmet | 2014-02-12
Příšerný zážitek. Steak s cibulovou krustou. Na chuť masa zapomeńte. Proložené nějakým silným nejspíše rádoby jihoamerickým kořením. Místo masa mohli naložit klidně molitanovou houbu. Chutový výsledek by byl stejný. Cibulová krusta - už název dává tušit, co by to mělo být. Tohle byla ale rozpatlaná cibulová nechutná kejda. všechny ostatní stejky v nabídce se válely v nějakých omáčkách... chválím jehněčí se š´touchanými brambory a špenátem. To bylo vynikající chuźově i vzhledově. Ale já přišla na vyhlášený steak... Tak ten tam už nikdy více!!!!!!
jarda | 2013-09-03
Nabídka jídel mne neuspokojila, ceny neodpovídají prostředí a kvalitě. Tam, kde je větší konkurence by se určitě pan Štěpán neuživil.
Sokolovsko | 2012-10-07
Dobrý den, pane Tomáši, musím reagovat, nevím v jakém ročním období jste zavítal ke Štěpánovi, ale v našem čase by byl se psem amen a nás by asi naháněli ochranáři, kdybysme zavřeli našeho čtyřnohého člena rodiny v takovém horku do auta. To nemluvím o čase, který bysme za tu dobu stráviili v restauraci, pokud bysme si chtěli zdejší atmosféru, přípravu pokrmu a samotné jídlo správně vychutnat a nenaházet jej kvůli hafanu bez prožitku do sebe, kde by bylo pak to správné gurmánství asi. Taky bych rád doporučil, to mi věřte.
tomas | 2012-10-07
já jsem nechal psa v autě a pak dostal kosti. Nic mu necházelo. jinak vše perfektní a doporučuji.
vlad., vě, jo,pe, zd | 2012-09-21
vyrazili jsme po roce jako spolupracovíci z Klatov do stejné hospody. Předtím jsme si přečetli některá negativní hodnocení a trochu jsme znejistěli. Paštika perfektní jako vždy, steaky velmi dobré,objednali jsme si každý jiný abychom mohli porovnat.Všichni jsme byli spokojeni. Sladká tečka na závěr neměla chybu. Ceny se zvýšili, jako všude v celém českém kmotříkově, ale u některých se to nedá jíst. S majiteli ani s obsluhou se nijak neznáme, aby si někdo nemyslel, že si to majitelé napsali sami. Jo ten vychvalovaný Polrjt, když v televizigriloval, vše spálil, ani to neupekli znova.
Sokolovsko | 2012-07-27
:-( Tak ještě jeden malý příspěvek a dovětek, kdosi by mi mohl říct a poťukat mi na čelo, že jsem si měl nejdřív přečíst www stránky Biofarmy a restaurace U Štěpána, než tam vyrazit se psem, tak bych chtěl upřesnit, že místo toho, aby se pan Štěpán a kolektiv zamysleli nad "nejen" mým komentářem, tak zareagovali úplně opačně. Na svých stránkách konečně doplnili (pro mne smutné zjištění), že psi do restaurace nesmí, což jsem předtím na jejich stránkách vůbec nenašel. Myslím si, že je to škoda, stačil jeden dva jídelní stoly přidat ven před terasu a uspokojit i nás pejskaře, neb pejskařů je dost a taky se chtějí dobře najíst. Ikdyž si pomalu po těch negativních komentářích nejsem jist, jestli se mi tam ještě bude někdy chtít zajet a okusit :-(
Sokolovsko | 2012-06-22
Tak jsme jeli konečně kolem, já se těšil jako malej na obídkový gurmánský zážitek, ale nedočkal se :-( Obsluha se nás chystala usadit, ovšem vstoupit možno jen bez pejska, což jsme fakt nevěděli, i malé společenské plemeno vadilo! Prej si jej máme uvázat venku, a když počkáme necelé dvě hoďky, tak se uvolní i sezení na prosklenné venkovní terase, odkud můžeme koukat na psa :-( Psa máme vychovaného i cestovní tašku mu všude vozíme, vždy cestuje s námi a nikde jsme se s takovým přístupem ještě nesetkali. Navíc bylo 28 stupňů a slunečno, do toho jsme fakt nešli! Kde jsou ty televizní časy, když měli otevřené posezení i před restaurací? Na tak malou vesnici s proslavenou restaurací až moc nooobl manýry. Je vidět, že se daří a už se zde nevítá s otevřenou náručí každý host, ale přejme jim to. Snad se to někdy změní a bude vstup i pro pejskaře, nebo by stačil i stůl venku, budiž to varování pro hosty s pejskama.
knedlo | 2012-03-06
Na rezervaci jsem volal v sedm večer a pohoda...
Hanka | 2012-02-20
Jídlo,jako při každé návštěvě(byli jsme tam už potřetí),dobré.Jen už se podražilo na náš vkus hodně..
pidula | 2011-12-08
Super jídlo, dobrá obsluha.
Zdeňek | 2011-09-20
Ach elis elis to PR je fakt dosti trapné...
Petr | 2011-09-20
zajímalo by mě,zdali Black rider steak vrátil,nebo snědl a kritizuje až zde
Black rider | 2011-08-25
Katastrofa, steak za 230,- Kč se nedal rozříznout natož pokousat........
elis | 2011-08-21
Dnes v poledne jsem zavolala,i když nebyl den pro rezervace, velmi ochotná slečna mi nabídla rezervaci na 16 hodinu. Obsluha super, jídlo naprosto úžasné, nezklamalo mé očekávání. Myslím, že bez reklamy Zdeňka Pohlreicha by toto trošku zapadlé místo určitě nemělo tolik zákazníků, ale v tomto případě je to opravdu reklama na správném místě. Kdo váháte, neváhejte a jeďte se nejen podívat na úžasně čistou a krásnou restauraci, milou, ochotnou a rychlou obsluhu, ale hlavně jeďte ochutnat super jídlo. Ty 3 hvězdičky si opravdu zaslouží, ode mne jich mají ještě daleko více :-)
Luboš123 | 2011-08-15
Užasné jídlo, perfektní obsluha. Zejména čišník s větším nosem a blonďatá servírka.
mn | 2011-08-09
trošku sedlácký přístup - dohodnot si rezervaci nelze - neberou telefony, neodpovídají na maily
clayman2 | 2011-07-26
Návštěva už proběhla poněkolikáté. Vždy to bylo překvapující a úžasné. Konečně hospůdka, kde to krásně voní jídlem a bylinkami. Mňam.
pepa | 2011-07-26
bída,poutní místo
Carlos66 | 2011-06-22
Já zatím bojuji s tím, že se tam snažím už 14dní dovolat, abych si zabukoval nějaká místa !!! Ještě chvíli a může si pan Ruda i s panem Pohlreichem tu hospodu nabouchat. A své známé tam určite posílat nebudu.
k | 2011-05-25
na netu není ceník
fanda11 | 2010-11-30
velice bomba uz jsem tam byl 10 krat a vzdy peckaklíčová slova:restaurace u štěpána, restaurace u štěpána šumava, hospoda u štěpána šumava, restaurace štěpán praha, šumava u Štěpána, u štěpána hospoda šumava, restaurace šumava, u štěpána šumava , Šumava-restaurace, Šumava-u Štěpána, restaurace u štěpána-sumava, Šumava hospoda u Štěpána, restaurace u stepána, restaurace u štěpána, Šumava, hodnocení restaurace u Štěpána - vojetice, u štěpána restaurace, šumava-restaurace u štěpána, štěpán šumava, u štěpána hospoda, sušice restaurace, u štěpána vojetice, restaurace u štěpána ano šéfe, vojetice štěpán, u stepan sumava, hospoda u Štěpána na Šumavě z pořadu ano,šéfe, restaurace u štěpána - u sušice, Šumava- restaurace u Štěpána, ano sefe vojetice, u štěpána šumava ano šéfe, restaurace u štěpána sušice, restaurace bio sušice, šumava restaurace u štěpána, restaurace u stepana vojetice, restaurace u štěpána šumava vojetice, bio restaurace vojetice, bio steaky u Štěpána na Šumavě, hospoda Štěpán, Šumava, hostinec u štěpána šumava, Šumava,u Štěpána, ano šéfe sušice, hospoda u štěpána vojetice, ano šéfe šumava, restaurace sušice, ano šéfe nejlepší restaurace šumava, 1, hovězí steaky Šumava, u stepana" na sumave, restaurace na štěpáně, ano šéfe u štěpána, ve vojeticÍch na Šumavě u stepana, ano, šéfe bio restaurace, stepan restaurace, sušice a okolí vojetice, hospoda na štěpáně, 5, sušice restaurace u štěpánasm--